Форум на Продавач-Консултантите в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reviziq v magazin

Go down

Reviziq v magazin Empty Reviziq v magazin

Писане by Izabela Чет Сеп 01, 2011 2:10 pm

Zdraveite.Iskam da spodelq kakvo mi se sluchi i ako moje nqkoi da me posavetva kakvo da napravq mnogo shte sum blagodarna.
Znachi 3 meseca rabotih prodavach-konsultant v magazin za sportni obuvki i predi 2 sedmici mi napraviha reviziq i imah lipsi 200 leva.Proverih vsichki stokovi razpiski,za da ne e dopusnata nqkakva greshka.Pregledah i tetradkata koqto si zapisvame prodajbite az i kolejkata koqto me smenq samo 1 put sedmichno(Jenata na sfefa)-i pak nishto.Sledovatelno ili az sum vzela parite ot prodajbite bez da gi zapisvam v tetradkata ili nqkoi gi e otkradnal,vupreki che nqma kak da sa otkradnati,zashtoto pochti vsichki kutii s maratonki sa ili zad kasata kudeto stoq az ili v sklada.Za parite s chista savest moga da kaja,che ne sum vzemala i stotinka,za kakvo da gi vzimam?Nali pak ot moq djob shte izlezqt?Reshih da napusna,po prostata prichina che nqma da pozvolq na nqkoi da se podigrava s men.Vinagi sum bila korektna i si vursheh kakto trqbva rabotata,no v kraina smetka mi ydarjaha 200 leva.Ta moq vupros beshe ako se konsultiram s nqkoi advokat ili da pusna jalba sreshtu tqh...kakvo moje da stane?Trqbva da si potursq pravata,Ne moje taka da mi gi ydarjat.Vse pak moje i tq da si gi e pribrala!!! I s prednata prodavachka pak e stavalo taka,daje lichno se zapoznah s momicheto i mi spodeli che i pri neq e imalo lipsi no mnogo poveche ot 200 leva silent Neznam kakvo da pravq???Nqkoi ako moje da pomaga Neutral

Izabela
Потребител
Потребител

Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 01.09.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите